Owocowy zawrót głowy

Owocowy zawrót głowy

Córka Maharadży

Córka Maharadży

Pretty Woman

Już od 12,00 zł

Pretty Woman to bez wątpienia herbata owocowa dla wymagających – ta wyrafinowana kompozycja smaków już od pierwszego spotkania uwodzi finezyjną kombinacją aromatów, którym po prostu trudno się oprzeć. Rolę pierwszoplanową odgrywa tutaj słodka figa i nie mniej aromatyczna, dojrzewająca w słońcu marakuja. Dopełnienie tego duetu smakowego stanowią rodzynki oraz kawałki suszonego jabłka, banana i marchwi oraz hibiskus i głóg. Dzięki idealnie wyważonym proporcjom, smaki są świetnie zbalansowane – owocowa herbata Pretty Woman zachwyca słodyczą, równocześnie jednak jest wyrazista w smaku, w którym wyraźnie przenikają się różne nuty.

Dostępność: W magazynie
Tylko %1 pozostał

Ta herbatka owocowa to nie tylko świetny wybór dla tych, którzy szukają sposobów na przełamanie swoich herbacianych nawyków, ale i genialny pomysł dla wszystkich tych, którzy chcą (lub ze względów zdrowotnych zmuszeni są) ograniczyć spożycie kofeiny. W dodatku, to w pełni naturalna herbata owocowa, bez sztucznych wzmacniaczy smaku, barwników czy substancji słodzących – jeśli starasz się, aby twoja codzienna dieta była odpowiednio zbilansowana i obfita w witaminy, ta owocowa mieszanka do parzenia to strzał w dziesiątkę.

Jak każda z oferowanych przez nas herbat owocowych, również ta powinna być parzona w odpowiedni sposób, który w pełni wydobędzie i podkreśli jej walory smakowe i cudowny aromat. W przypadku herbaty Pretty Woman rekomendowane proporcje to 15-18 g mieszanki na 1 litr wody. Pamiętaj również o właściwej temperaturze, jak i odpowiednim czasie zaparzania - zalecany przez nas sposób parzenia to 6-10 min, najlepiej w temperaturze 95-100°C.

Więcej informacji
Gatunek herbat owocowe
Dla kogo dla dziecka, dla niej, do gastronomii
Smaki owoce tropikalne

WIEDZA

Uprawa kawy

PALENIE KAWY

Palenie kawy to z jednej strony tradycyjne rzemiosło, z drugiej, to prawdziwa sztuka.

Przeczytaj
Uprawa kawy

MIELENIE KAWY

Ważnym elementem przygotowania udanej kawy jest mielenie. Dobrze zmielona kawa sprawi, że odkryjesz jej smaki i aromaty.

Przeczytaj