Rose Hua Cha

Rose Hua Cha

Rozważna i romantyczna

Rozważna i romantyczna

Życie jest piękne

Już od 12,50 zł

Życie jest piękne to herbata zielona aromatyzowana, adresowana do wszystkich miłośników łagodnych smaków. To wyjątkowa kompozycja zielonej herbaty z kawałkami ananasa i truskawek, dodatkowo wzbogacona delikatną nutą brzoskwini.

Dostępność: W magazynie
Tylko %1 pozostał

Jeśli chcesz w pełni wydobyć tkwiące w tej zielonej herbacie bogactwo smaków i aromatów, koniecznie pamiętaj o tym, aby proces jej zaparzania odbywał się we właściwy sposób – każda herbata zielona liściasta ma określone preferencje, zarówno jeśli chodzi o temperaturę, jak i czas parzenia. W przypadku herbaty Życie jest piękne, zalecany sposób parzenia to 1,5-2 min w temperaturze 75-80°C. Nie posiadasz czajnika z regulacją temperatury ani termometru do herbaty? To nie powód do zmartwienia, wystarczy, że odczekasz kilka minut po zagotowaniu wody i dopiero wtedy zalejesz zieloną herbatę wodą. Warto także pamiętać o właściwych proporcjach - zalecana przez nas ilość to 12 g mieszanki na litr wody.

Czy warto pić zieloną herbatę? Zdecydowanie tak! Regularne spożywanie zielonej herbaty nie bez powodu tak często zalecane jest w profilaktyce chorób układu krążenia, jak i w celu obniżenia poziomu szkodliwego cholesterolu. Zielona herbata to także świetny sposób na walkę z nadciśnieniem, a co za tym idzie – zmniejszenie ryzyka zawału serca oraz udaru mózgu. A może zależy ci na utrzymaniu właściwej wagi ciała? Herbata zielona okazuje się pomocna również w tym temacie - dzięki flawonoidom oraz kofeinie wpływa pobudzająco na przemianę materii, dzięki czemu nieco przyspiesza proces spalania tłuszczów. Jak zatem widzisz, nasza zielona herbata smakowa Życie jest piękne to nie tylko przyjemne doznania dla twoich kubków smakowych, ale i całkiem sporo walorów zdrowotnych…

Więcej informacji
Gatunek herbat zielone z dodatkami
Dla kogo dla niej, do biura, do gastronomii, na prezent
Smaki owoce tropikalne

WIEDZA

Uprawa kawy

PALENIE KAWY

Palenie kawy to z jednej strony tradycyjne rzemiosło, z drugiej, to prawdziwa sztuka.

Przeczytaj
Uprawa kawy

MIELENIE KAWY

Ważnym elementem przygotowania udanej kawy jest mielenie. Dobrze zmielona kawa sprawi, że odkryjesz jej smaki i aromaty.

Przeczytaj