Kawa Śmietankowa

Kawa Śmietankowa

Kawa Mieszanka Łagodna

Kawa Mieszanka Łagodna

Kawa Waniliowo-Orzechowa bezkofeinowa

Kawa waniliowo-orzechowa bezkofeinowa to wariacja na temat jednego z naszych absolutnych hitów sprzedażowych, tym razem jednak adresowana do tych osób, które chciałyby w znaczący sposób obniżyć poziom spożywanej kofeiny. Jednak pomimo tego, że bezkofeinowa, kawa waniliowo-orzechowa niezmiennie zachwyca cudownym połączeniem smaków i aromatów, świetnie sprawdzając się zarówno w kawach czarnych, jak i kawach mlecznych.

Dostępność: Brak w magazynie
Tylko %1 pozostał

Nasza kawa bezkofeinowa o smaku waniliowo-orzechowym powstaje w efekcie zastosowania tzw. szwajcarskiej metody wodnej (Swiss Water Process), określanej również mianem metody wodno-węglowej. Oznacza to, że etap wypalania poprzedzany jest procesem poddawania ziaren działaniu gorącej wody. W wyniku tych działań do wody uwalnia się kofeina, która jest następnie filtrowana przez aktywny węgiel, po czym ziarna suszone są ciepłym powietrzem, dzięki czemu w pełni zachowują głębię swoich naturalnych aromatów i smaku. Dopiero tak przygotowane ziarna poddawane są wypalaniu, a następnie wzbogacane są o smak waniliowo-orzechowy, przy użyciu wysokiej jakości aromatu o możliwie najbardziej naturalnym składzie.

 

Bezkofeinowa kawa smakowa waniliowo-orzechowa z naszej oferty, tak samo jak i jej kofeinowy odpowiednik smakowy, to kawa świeżo palona. Bo Pożegnanie z Afryką to nie tylko sklep online z kawą oraz sieć sklepów stacjonarnych znajdujących się w największych polskich miastach, ale i nasza własna palarnia kawy. To właśnie sprawia, że decydując się na zakupy u nas, zawsze możesz liczyć nie tylko na starannie wyselekcjonowaną ofertę i autorskie połączenia smakowe, ale i gwarancję najwyższej jakości.

Więcej informacji
Gatunek Arabica
Stopień palenia Kawa smakowa
Rekomendowane parzenie Ekspres automatyczny, Ekspres kolbowy, Ekspres przelewowy, French Press, Kawiarka
Dla kogo dla niego, dla niej, dla seniora, do biura, do domu, do gastronomii, na prezent, na święta
Polecana do picia z mlekiem Tak

WIEDZA

Uprawa kawy

PALENIE KAWY

Palenie kawy to z jednej strony tradycyjne rzemiosło, z drugiej, to prawdziwa sztuka.

Przeczytaj
Uprawa kawy

MIELENIE KAWY

Ważnym elementem przygotowania udanej kawy jest mielenie. Dobrze zmielona kawa sprawi, że odkryjesz jej smaki i aromaty.

Przeczytaj