Oolong Wejście smoka

Oolong Wejście smoka

Hiszpańska Mandarynka Special

Hiszpańska Mandarynka Special

Droga do szczęścia

Już od 11,00 zł

Ta zielona herbata z marakują i morelą w rolach głównych już na wstępie zachwyca cudownym, owocowym aromatem. Na tym jednak atrakcje smakowe się nie kończą – jest ich znacznie więcej… Delikatna domieszka skórki pomarańczowej, liście miłorzębu, płatki kwiatu nagietka i bławatka, a do tego odrobina pikanterii w postaci niewielkiej ilości czerwonej papryki – ta zielona herbata aromatyzowana to strzał w dziesiątkę dla wszystkich tych, którzy uwielbiają subtelnie przenikające się, złożone smaki.

Dostępność: W magazynie
Tylko %1 pozostał

Jeśli zależy ci na tym, aby móc w pełni wykorzystać potencjał smakowy skrywający się w tej aromatyzowanej herbacie zielonej, powinieneś koniecznie pamiętać o tym, aby zaparzać ją w prawidłowy sposób – w tej kwestii dowolność nie jest wskazana. Jak zrobić to dobrze? Konieczne będzie zarówno przestrzeganie właściwych proporcji, jak i czas oraz temperatura parzenia. Sugerowane przez nas proporcje to 12 g zielonej herbaty „Droga do szczęścia” na 1 litr wody. Herbatę tę należy zaparzać przez 2 min w temperaturze 75-80°C.

 

Dlaczego warto pić zieloną herbatę? Jej regularne spożywanie nie bez przyczyny często rekomendowane jest w profilaktyce chorób układu krążenia, jak również w celu obniżenia cholesterolu. Zielona herbata liściasta to także skuteczny sposób na nadciśnienie, a co za tym idzie – znacznie mniejsze ryzyko nie tylko zawału serca, ale i nie mniej niebezpiecznego udaru mózgu. Dbasz o linię i prawidłową masę ciała? W tym wypadku herbata zielona również będzie wskazana – świetnie wpływa na metabolizm, równocześnie sprzyjając redukcji tłuszczu.

 

Więcej informacji
Gatunek herbat zielone z dodatkami
Dla kogo dla niej, dla seniora, na prezent
Smaki owoce tropikalne

WIEDZA

Uprawa kawy

PALENIE KAWY

Palenie kawy to z jednej strony tradycyjne rzemiosło, z drugiej, to prawdziwa sztuka.

Przeczytaj
Uprawa kawy

MIELENIE KAWY

Ważnym elementem przygotowania udanej kawy jest mielenie. Dobrze zmielona kawa sprawi, że odkryjesz jej smaki i aromaty.

Przeczytaj