Wystawa w Poznaniu

2009-10-05

W najbliższą sobotę 10 października zapraszamy do poznańskiego "Pożegnania z Afryką" na wernisaż wystawy Wojciecha Turosza Niedopowiedziane breitling replica watches tango. Początek imprezy o godzinie 19.00. Z okazji nowej wystawy mamy dla Państwa specjalną 50% zniżkę. Będzie można z niej skorzystać przez całą niedzielę. W tym dniu również wyjątkowo "Pożegnanie z Afryką" będzie czynne do ostatniego klienta.

Niedopowiedziane tango...

wystawa fotografii poświęcona tangu. Robiąc zdjęcia próbowałem uchwycić emocje związane z tangiem, lecz każda osoba tańcząca tango inaczej je odczuwa, każda para tańczy inaczej. Jak tytuł wystawy mówi zdjęcia są niedopowiedziane ale mam nadzieję że każda z osób oglądających wystawę sama dopowie sobie emocje. Zdjęcia powstały na milongach w Poznaniu, gdzie spotyka się grupa pasjonatów tanga, 2014 Replica Watches zawsze chętnych do udzielenia rad czy wskazówek osobą początkującym. Lubie patrzeć jak tańczą i próbuje rozgryźć ich kroki, ruchy ciała którymi partner mówi partnerce o następnym kroku. Sam od pewnego czasu poznaję tajniki tanga i choć na obecną chwilę „raczkuję” w tangu, to daje mi ono wiele przyjemności, a czasami nawet zapomnienia. Patrząc na tańczących widzę że jeszcze czeka mnie dużo nauki by móc całkowicie zatracić się w tangu.
Ucząc się podstawowych kroków tanga wpadłem na takie porównanie „Kroki życia czyli tango argentyńskie”, tango uczy podejmowania decyzji, tańcząc tango jeśli nie wyjdzie jakiś krok trzeba zrobić następny krok bo gdy się stanie i zacznie myśleć to muzyka może się skończyć. Również z każdą osobą tańczy się inaczej, replica breitling watches gdyż każda kobieta inaczej odbiera ruchy mężczyzny, a każdy mężczyzna prowadzi na swój sposób...czasami bywa tak że to kobieta zaczyna prowadzić. Ktoś może zadać pytanie „i jaki to ma związek z życiem?”
Kilka słów o mnie: Od kilku lat pasjonuję się fotografią, będzie to moja druga wystawa. Zabawnie się złożyło że dokładnie rok po pierwszej wystawie, która również odbyła się w poznańskim Pożegnaniu z Afryką. Czasami ktoś się mnie pyta dlaczego w Pożegnaniu, cóż zaraziłem się tym miejscem i smakiem kawy którą tam od kilku lat namiętnie pijam. Sam staram się zarażać innych różnorodnością kawy którą tam można kosztować. Staram się podchodzić z pasją do rzeczy które poznaje. Tak jest z muzyką, fake breitling watches fotografią, kawą czy od pewnego czasu z tangiem. Wiem że każda osoba inaczej może rozumieć pojęcie „podchodzić z pasją” ale cieszę się że w swoim życiu spotykam ludzi którzy mają podobną definicję pasji, wspierają mnie i pomagają za co jestem im wdzięczny.


Zapraszam do oglądania wystawy
Wojciech Turosz

His collection of replica watches historic vintage pieces is still a HODINKEE favorite, and today, we are excited to report that a watch from replica omega seamaster his collection and a piece featured in our video replica breitling Transocean is replica cartier santos actually coming up for sale. 

« Lista aktualności

W najbliższą sobotę 10 października zapraszamy do poznańskiego "Pożegnania z Afryką" na wernisaż wystawy Wojciecha Turosza Niedopowiedziane tango. Początek imprezy o godzinie 19.00. Z okazji nowej wystawy mamy dla Państwa specjalną 50% zniżkę. Będzie można z niej skorzystać przez całą niedzielę. W tym dniu również wyjątkowo "Pożegnanie z Afryką" będzie czynne do ostatniego klienta.

Newsletter

Zapisz się do biuletynu informacyjnego

Polecamy

A.A.

Pochodzenie:Kenia

Wiśniowa

Pochodzenie:Kawy smakowe

Tanga AA

Pochodzenie:Tanzania