Polski Salon Sztuki

2008-12-01

W dniach 4-7 grudnia zapraszamy do odwiedzenia naszej kawiarni na Festiwalu Sztuki i Przedmiotów Artystycznych w Poznaniu. Tegoroczna, piąta edycja nosi tytuł "Poznaj zmiany".

Festiwal został zorganizowany w pawilonach Międzynarodowych Targów Poznańskich. W tym samym  czasie odbywaj się na terenie MTP XIV Konferencja Narodów Zjednoczonych w Sprawie Zmian Klimatu. Miejscem festiwalowej ekspozycji są pawilony 6 i 6a, które znajdują się cheap breitling replica wacthes poza obszarem eksterytorialnym konferencji i są dostępne dla szerokiej publiczności przez wejście od ulicy Bukowskiej.

Godziny otwarcia:

Czwartek: 13.00-20.00

Piątek: 10.00-20.00

Sobota: 10.00-20.00

Niedziela: 10.00-20.00

Wstęp wolny

Więcej zdjęć z festiwalu tutjaj. Oficjalna strona imprezy.

Pożegnanie z Afryką było obecne na V Festiwalu Sztuki i Przedmiotów Artystycznych w Poznaniu dzięki uprzejmości pana Jerzego Biernata (prezesa ZPAP) i pani Zofii Strzyż.

Dziękujemy!

The annual http://www.serialex.com/ collector’s dinner held by JLC is something special. There’s no special agenda for the night (other than a very http://www.watchesshopper.com/ loose excuse to show off the latest watches), no product launch, no ambassador announcements or http://www.prodaware.com/ VIPs. And because of this it’s a wonderfully informal affair – drinks are drunk, food is eaten, watches are http://www.gavinwatch.com/ admired and discussed all in an atmosphere of relaxation and friendship.
Niedziela: 10.00-2


« Lista aktualności

W dniach 4-7 grudnia zapraszamy do odwiedzenia naszej kawiarni na Festiwalu Sztuki i Przedmiotów Artystycznych w Poznaniu.

Newsletter

Zapisz się do biuletynu informacyjnego

Polecamy

Tanga AA

Pochodzenie:Tanzania