Kawa Gwatemala Antigua jasno palona

Kawa Gwatemala Antigua jasno palona

Kawa Nikaragua SHG Cavallino jasno palona

Kawa Nikaragua SHG Cavallino jasno palona

Kawa Brazylia Pergamino Sul de Minas jasno palona

Już od 13,20 zł

Kawa Brazylia Pergamino to brazylijska arabika pochodząca z pokrytego wzgórzami regionu Sul de Minas i nie bez przyczyny zaliczana jest do grona najlepszych gatunków kawy z Brazylii. Sprzyjający uprawie klimat i żyzne gleby sprawiają, że jej bogatemu bukietowi smakowemu i charakterystycznej słodyczy trudno się oprzeć.

Dostępność: W magazynie
Tylko %1 pozostał

To kawa specialty, która w odróżnieniu od kawy przeznaczonej na rynek masowy opatrzona jest specjalnym certyfikatem nadanym przez BSCA (Brazil Specialty Coffee Association) – stowarzyszenie branżowe zrzeszające renomowanych brazylijskich producentów kaw wysokogatunkowych. Jej dodatkowym atutem jest to, że charakteryzuje się bardzo dobrym stosunkiem jakości do relatywnie umiarkowanej ceny. Jeśli zatem lubisz produkty wysokiej jakości w cenie przyjaznej dla portfela, ta kawa brazylijska ma spore szanse na to, aby stać się jedną z twoich ulubionych.

 

Jak smakuje kawa Brazylia Pergamino Sul de Minas? To brazylijska kawa 100% arabika, charakteryzująca się łagodnością i delikatnością, o średniej mocy i przyjemnym, pełnym smaku. Jej aromat przywodzi na myśl czekoladę i migdały a w smaku wyczuwalna jest stosunkowo wysoka słodycz przy równoczesnym niskim poziomie wytrawności

 

Jak wszystkie oferowane przez nas kawy, również i ta arabika z Brazylii to kawa świeżo palonawypalana jest na bieżąco, w odpowiedzi na faktyczne zapotrzebowanie i zamówienia składane przez naszych klientów, dzięki czemu kawy z Pożegnania z Afryką to zawsze gwarancja nie tylko wysokiej jakości, ale i najwyższy poziom świeżości.

Więcej informacji
Region Ameryka Południowa
Gatunek Arabica
Obróbka Inne
Stopień palenia Jasno palona
Rekomendowane parzenie Aeropress, Chemex, Cold Brew, Drip V60, Ekspres automatyczny, Ekspres kolbowy, Ekspres przelewowy, French Press, Kawiarka, Tygielek
Dla kogo dla niego, dla niej, dla seniora, do biura, do domu, do gastronomii, na prezent, na święta
Polecana do picia z mlekiem Tak
Profil smakowy czekolada, migdały

WIEDZA

Uprawa kawy

PALENIE KAWY

Palenie kawy to z jednej strony tradycyjne rzemiosło, z drugiej, to prawdziwa sztuka.

Przeczytaj
Uprawa kawy

MIELENIE KAWY

Ważnym elementem przygotowania udanej kawy jest mielenie. Dobrze zmielona kawa sprawi, że odkryjesz jej smaki i aromaty.

Przeczytaj